close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
۱۰ راز برای خواب بهتر
تماس با ما نقشه سایت بایگانی ورود عضویت انجمن صفحه نخست
۱۰ راز برای خواب بهتر

درباره پست

پنج دقیقه طول میکشد تا  شبها را بهتر بخوابید. ما در طول روز با چالش های مختلفی رو به رو میشویم و ما نیازمند یک استراحت خوب هستیم تا بتوانیم خیلی خوب به جنگ چالش ها برویم.

در این مطلب می خواهیم راز هایی برای زود تر و بهتر خوابیدن را برای شما اماده کرده ایم

به ادامه مطالب برویم.

 

گروه محققان سعی کردند دریابند که آیا لیست کارهای مربوط به وظایف روز بعد باعث نگرانی بیشتر یا کمتر خواهد شد. آنها گروهی از دانشآموزان را تحت نظارت قرار دادند در حالی که در شبهای شبانه روزی در آزمایشگاه خوابیدند. دانش آموزان به دو گروه تصادفی انتخاب شده تقسیم شدند و دو تکلیف پنج دقیقه ای نوشتند.

یک گروه همه چیزهایی را که لازم بود روز بعد انجام دهند، نوشت و گروه دیگری خواسته شد تا در مورد آنچه که در چند روز گذشته انجام داده بودند بنویسند. آنها هم زمانهای سختی داشتند - 10:30 صبح. - و آنها مجاز به استفاده از الکترونیک و یا کار اضافی نیستند.


مدیر کل، دکتر مایکل اسکولین، در خلاصه ای از یافته ها گفت: "ما در یک فرهنگ 24/7 زندگی می کنیم که در آن لیست های کاری ما به طور مداوم در حال رشد است و موجب نگرانی ما در مورد وظایف ناتمام در زمان خواب می شود." "اکثر مردم فقط از طریق لیست کارهای خود در چارچوب خود چرخه می کنند و بنابراین ما می خواستیم بررسی کنیم که آیا اعمال آنها می تواند مشکلات خواب در هنگام خواب را از بین ببرد."

 

نتایج حاصل از این تحقیق نشان داد که شرکت کنندگان که لیست کارهای خود را نوشتند، 9 دقیقه سریعتر از کسانی که در هفته گذشته به آنچه که قبلا انجام داده بودند بازتاب یافت. علاوه بر این، فهرست دقیق تر، مردم سریعتر به خواب می روند.


 

محققان می گویند در حالی که این مطالعه نمونه ای از 57 دانشجو بود، علاقه مند به استفاده از این تجربه در زمینه های گسترده تر بود.

 


برچسب ها

رین گراف-مرجع کد و قالب و ابزار
آپلودسنتر سیب آپ
تبلیغات متنی